Project Description

IVT HE smallKód produktu:
Cena: Na dopyt €

Trieda Greenlina HE je osvedčená výkonová rada výrobcu IVT a predstavuje cenovo dostupnejšiu alternatívu k najvyššej ponúkanej triede PremiumLine EQ. Napriek tomu sa jedná o kvalitné tepelné čerpadlá, ktoré sú vybavené kompresormi Scroll od Mitsubishi Electric a elektronicky riadenými obehovými čerpadlami WILO na primárnej i sekundárnej strane.

 Tepelné čerpadlá rady Greenline HE sa dodávajú v dvoch prevedeniach:

  1. Typ s označením „C“ je so vstavaným nerezovým dvojplášťovým zásobníkom o celkovom objeme 225 litrov a z toho 185 pripadá na teplú úžitkovú vodu.
  2. Typ s onzačením „E“ je uspôsobený pre prácu s externým zásobníkom teplej vody.

Tepelné čerpadlá zn. IVT sú štandardne dodávané s bohatým príslušenstvom ako je napr. zabudovaná expanzná nádoba, zabudovaný trojcestný prepínací ventil pre ohrev TÚV + čidlo pre ohrev vody, integrované filtre na primárnom i sekundárnom okruhu a samozrejmosťou sú i tlmiaci kryt kompresora, plniaca sada, poistný ventil a v neposlednom rade i sofistikovaný ekvitermický regulátor Rego 1000 s možnosťou štandardne riadiť 2 mixované vykurovacie okruhy, ale dokáže riadiť i dve tepelné čerpadlá zapojené v kaskáde, ďalej ohrevu bazénu, pasívneho chladenia apod.

Tepelné čerpadlá IVT Greenline HE majú štandardne zabudovaný i záložný elektrokotol 3 alebo 6kW (platí pre modely 6-11) alebo plynulo riadený elektrokotol 0 až 9 kW u modelov 14 a 17.

Na tepelné čerpadlo IVT Greenline HE je poskytovaná záruka 5 rokov.