Project Description

Nordic Inverter_smallMalé tepelné čerpadlo vzduch/vzduch IVT Nordic Inverter je určené pre vykurovanie v domoch a bytoch vybavených elektrickým vykurovaním alebo často i pre temperovanie v chatách, malých víkendových domoch a podobných stavbách.

Tepelné čerpadlo IVT Nordic Inverter je vybavené najmodernejšou technikou a bolo vyvinuté pre drsné severské klimatické podmienky (väčšina Švédov má i víkendový dom alebo chatu v prírode). Okrem toho, že toto čerpadlo efektívne ohrieva vzduch, má zabudovaný aj Plasmaclusterový čistič vzduchu, ktorý Vám poskytne čistejší a zdravší vzduch vo Vašom dome. Veľkou prednosťou tohto tepelného čerpadla je i možnosť využívať ho v letných mesiacoch ako klasickú klimatizáciu. V praxi (hlavne na chatách a víkendových domoch) sa veľmi osvedčila i možnosť ovládať toto tepelné čerpadlo prostredníctvom GSM brány.

IVT Nordic Inverter je tepelné čerpadlo vzduch/vzduch, ktoré v minulých rokoch už opakovane získalo skvelé ohodnotenie v špecializovaných spotrebiteľských testoch.

DOKUMENTY
IVT_inverter_2009